Kolędowanie z Dominantą

Czasami, żeby nieść radość, wystarczą drobne gesty. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy dać coś od siebie dlatego tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy od kameralnego koncertu w Domu Pomocy Społecznej, przy ulicy Radziwiłłowskiej, by wraz z jego mieszkańcami śpiewająco zacząć okres świąteczny.

Kolejna okazja do wspólnego kolędowania pojawiła się 6 stycznia. Był to koncert „Śpiewaj z nami! Kolędowanie z krakowskimi chórami”, w którym, jak co roku, mieliśmy okazję uczestniczyć. Koncert odbył się on w Nowohuckim Centrum Kultury, razem z Dominantą na jednej scenie wystąpiły chóry: Angel Voice, Ars Camelaris, Cantata – chór akademicki Politechniki Krakowskiej, Canticum Canticorum, Cantus – chór Centrum Kultury i Sportu w Miechowie, Hejnał, Kantata, Musica Ex Anima

Ostatnim, jednocześnie jednym z najważniejszych, bo organizowanym i odbywającym się na naszej uczelni, koncercie był Noworoczny Wieczór Kolęd i Pastorałek pt. „Hej kolęda, kolęda!” Odbył się on 18 stycznia a na scenie towarzyszyli nam wspaniali artyści. Mieliśmy przyjemność zaśpiewać z Beatą Rybotycką, Maciejem Miecznikowskim przy akompaniamencie orkiestry pod batutą Tomasza Chmiela. Dziękujemy za liczną obecność !